Bestyrelse

Formand


Sussie Busk Hansen
formand@grevegymnastik.dk

Økonomiudvalg

Programudvalg

Lokaleansvarlig

Hjemmeside og Facebook SoMe

Conventus

Suppleant til Brugerrådsmøder


  • Formand


    Sussie Busk Hansen
    formand@grevegymnastik.dk

    Økonomiudvalg

    Programudvalg

    Lokaleansvarlig

    Hjemmeside og Facebook SoMe

    Conventus

    Suppleant til Brugerrådsmøder


Kasserer


Ole Nysom
ole@grevegymnastik.dk 

Økonomiudvalg

Sponsorudvalg

Conventus



Bestyrelsesmedlem


Emilie Blixenkrone Madsen

Programudvalg 

Kursusansvarlig

Hjemmeside og facebook SoME

Conventus

  • Bestyrelsesmedlem


    Emilie Blixenkrone Madsen

    Programudvalg 

    Kursusansvarlig

    Hjemmeside og facebook SoME

    Conventus

Bestyrelsesmedlem


Asger Friis Christensen
asger@grevegymnastik.dk

Sponsorudvalg

Bestyrelsesmedlem


Sanne Søgaard Nielsen
sanne@grevegymnastik.dk
Kursusbestilling

Bestyrelsesmedlem


Rasmus Madsen
rasmus@grevegymnastik.dk 

Reparation og flytning af redskaber 

Bestyrelsesmedlem


Jens Michael Kofoed  
jens@grevegymnastik.dk 

Sponsorudvalg

Suppleant


Helle Storm

Sekretær

  • Suppleant


    Helle Storm

    Sekretær

Suppleant


Vacant



Kalender/aktiviteter


Juleferie
22. december 2018
Elite Camp - Æstetisk Gymnastik
5. januar 2019
Landsholdstræning - MIG
19. januar 2019
Vinterferie
16. februar 2019
Sjællandsmesterskaberne - Idrætsgymnastik
9. marts 2019