Bestyrelse

Formand


Sussie Busk Hansen

Mail: 
formand@grevegymnastik.dk


Økonomiudvalg

Programudvalg

Lokaleansvarlig

Hjemmeside og Facebook SoMe

Conventus




  • Formand


    Sussie Busk Hansen

    Mail: 
    formand@grevegymnastik.dk


    Økonomiudvalg

    Programudvalg

    Lokaleansvarlig

    Hjemmeside og Facebook SoMe

    Conventus




Kasserer


Ole Nysom

Mail: 
ole@grevegymnastik.dk
 

Økonomiudvalg

Løn

Ahoc Sponsor udvalg

Conventus



Bestyrelsesmedlem


Emilie Blixenkrone Madsen

Mail:
Emilie@grevegymnastik.dk

Programudvalg

Eventudvalg


  • Bestyrelsesmedlem


    Emilie Blixenkrone Madsen

    Mail:
    Emilie@grevegymnastik.dk

    Programudvalg

    Eventudvalg


Bestyrelsesmedlem


Henriette Bohn Jensen

Mail:
Henriette@grevegymnastik.dk

Repræsentant for foreningen i Brugerråd & GIF

SoMe, Hjemmeside og Nyhedsbrev

Kursusansvarlig

  • Bestyrelsesmedlem


    Henriette Bohn Jensen

    Mail:
    Henriette@grevegymnastik.dk

    Repræsentant for foreningen i Brugerråd & GIF

    SoMe, Hjemmeside og Nyhedsbrev

    Kursusansvarlig

Bestyrelsesmedlem


Helle Storm

mail:
helle@grevegymnastik.dk

Programudvalg

Eventudvalg

  • Bestyrelsesmedlem


    Helle Storm

    mail:
    helle@grevegymnastik.dk

    Programudvalg

    Eventudvalg

Bestyrelsesmedlem


Rasmus Madsen 


Mail:
rasmus@grevegymnastik.dk
 

Reparation og flytning af redskaber 

Bestyrelsesmedlem


Jens Michael Kofoed  

Mail: 
jens@grevegymnastik.dk 

Økonomiudvalg

Hjælp med redskaber


Suppleant


Vacant

Suppleant


Vacant



Kalender/aktiviteter


Bestyrelsesmøde
29. oktober 2019
Nationale Mesterskaber Kvindelig Idrætsgymnastik
8. november 2019
Bestyrelsesmøde
19. november 2019
DM U8-U14 Mandlig Idrætsgymnastik
24. november 2019
Træningsweekend Idrætsgymnastik
7. december 2019