Bestyrelse

Formand


Sussie Busk Hansen
formand@grevegymnastik.dk
Økonomiudvalg, programudvalg, lokaleudvalg


Kasserer


Ole Nysom
ole@grevegymnastik.dk 
Økonomiudvalg, programudvalg, tilmeldinger


Bestyrelsesmedlem


Emilie Blixenkrone Madsen

  • Bestyrelsesmedlem


    Emilie Blixenkrone Madsen

Bestyrelsesmedlem


Asger Friis Christensen
asger@grevegymnastik.dk
Programudvalg, redskaber, lokaleudvalg

Bestyrelsesmedlem


Sanne Søgaard Nielsen
sanne@grevegymnastik.dk
Kursusbestilling

Bestyrelsesmedlem


Rasmus Madsen
rasmus@grevegymnastik.dk 
Redskaber

Bestyrelsesmedlem


Jens Michael Kofoed  
jens@grevegymnastik.dk 

Suppleant


Helle Storm

Suppleant


Vacant



Kalender/aktiviteter


Bestyrelsesmøde
26. juni 2018
SommerCamp - Idrætsgymnastik
22. juli 2018
Tilmelding til nyt program åbnes
1. august 2018